Четвер, 25.04.2024, 13:09
Полтавська ЗОШ №20 
імені Бориса Серги Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! 
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Головна » Дошка оголошень » оголошення

У категорії оголошень: 45
Показано оголошень: 1-20
Сторінки: 1 2 3 »


Сортувати по: Даті · Назві · Рейтингу · Коментарям · Переглядам

Продовжується набір до 10 класу

За додатковою інформацією звертатись у заклад

оголошення | Переглядів: 154 | Дата: 11.05.2022

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!


У нашому закладі організовано прийом заяв до 1-го класу на 2022-2023 навчальний рік щоденно у робочі дні з 9.00 до 16.00.
Зарахування учнів до 1 класу буде здійснено до 1 липня 2022 року.


Батьки (один із батьків) повинні надати особисто відповідні документи.
Свідоцтво про народження дитини ( оригінал для обов‘язкового затвердження копії документу).
Копію свідоцтва про народження дитини.
Паспорт батьків ( для підтвердження місця проживання / відповідність до мікрорайону школи).
Заява ( заповнюється безпосередньо в закладі освіти).
Медична довідка дитини ( форма 086 - медичний огляд - оригінал та форма 063 - щеплення - копія).
Фото дитини 3*4 - 4 шт.

Для вступу до 1-го класу наша школа не висуває вимог до знань та компетенцій дитини. Натомість, нам важливе фізичне та психологічне здоров'я майбутнього учня. Окрім цього,  школа та родина мають впевнитись у спільності основних цінностей, досягти домовленостей щодо стратегії розвитку особистісної зрілості дитини та сформувати очікування від співпраці.

Нагадуємо, що наша школа приймає дітей з особливими освітніми потребами та створює їм усі необхідні умови для навчання та розвитку.

Будемо раді поспілкуватися з батьками майбутніх першачків
Запрошуємо тих, хто визначився з навчанням у нашому закладі, на підготовчі курси «Перші сходинки до успіху» щосуботи з 6 листопада 2021 року. У разі несприятливої епідеміологічної ситуаціі в місті - навчання відбуватимуться онлайн. Маємо досвід минулого року!
Дотримуйтеся протиепідемічних заходів!

 


Бережіть себе і своїх рідних!

 

оголошення | Переглядів: 299 | Дата: 27.10.2021

Захист дітей онлайн під час карантину. Мінцифра презентувала інструкцію з порадами для батьків

17 квітня 2020 року Міністерство цифрової трансформації оприлюднило онлайн-посібник «COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів». У ньому розміщена інформація про найбільш актуальні проблеми віртуального життя дітей та способи їх вирішення. 

«Під час карантину загрозу може становити не лише вірус, а й цілком безпечне, на перший погляд, перебування вдома. Адже діти і підлітки нестачу реального спілкування компенсують тривалішим використанням гаджетів. У той же час в їхньому онлайн-житті можуть відбуватися небезпечні події. Тому фізична присутність дитини поряд не повинна впливати на пильність дорослих членів родини. Мінцифра пропонує батькам глибше зануритись у питання захисту дітей онлайн та навчити їх правил безпечного використання застосунків, соцмереж, ігор і веб-сайтів», — розповідає заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан.

«Важливо спілкуватись з власною дитиною з довірою, толерантно підійти до обговорення тем, замовчування яких може мати жорсткі наслідки, і водночас підвищувати рівень власних цифрових знань і технічних навичок. В інструкції сконцентровано міжнародний досвід для батьків та опікунів. Ми розпочали просвітницьку роботу і прагнемо розвивати культуру сімейної безпеки у віртуальному світі. Посібник – це важливий превентивний інструмент, здатний попередити багато онлайн ризиків для наших дітей і підлітків», — розповідає ініціатор підготовки інструкції для українських читачів Гульсанна Мамедієва, Генеральний Директор Директорату Стратегічного планування та Євроінтеграції.

Актуальність посібника підтверджують і дані онлайн-опитування, проведеного наприкінці 2019 року. Як зазначає радник з питань захищеності в Інтернеті Віце прем’єр-міністра Міністра цифрової трансформації Анастасія Дьякова: «Згідно з результатами опитування, не всі батьки та діти в Україні мають необхідні навички безпечного використання мережі Інтернет та знають, як реагувати та куди повідомляти про загрози. Крім того, різні покоління по-різному розуміють ризики віртуального світу. Так, 67% дітей зазначили, що стикалися в Інтернеті з матеріалами, які їх засмутили. Тоді як лише 24% батьків  повідомили, що їхні діти стикались з проблемами в Інтернеті. 60% дітей ладні поскаржитися батькам на проблеми в Інтернеті, тоді як лише 15% батьків знають, як допомогти!»

Подолати невтішну статистику можливо, навчаючи своїх дітей грамоти Інтернет-спілкування та формуючи довірливі стосунки в родині. В онлайн-посібнику «COVID-19. Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів» пояснюється, як дізнатися більше про використання дитиною Інтернету, не порушуючи її особистий простір. Посібник навчить регулювати час дитини в онлайні, методів протидії перегляду небезпечних матеріалів, дезінформації, шахрайству, небезпечним контактам з метою сексуального насильства онлайн чи офлайн, а також захисту особистих даних та чимало іншого.

Регулярна ініціатива, небайдужість та обізнаність батьків з правилами спілкування в Інтернеті зроблять дитину обачнішою в онлайні, допоможуть подолати психологічні перепони і бути відвертою з батьками в разі складних ситуацій. 

Онлайн-посібник перекладено та адаптовано Міністерством цифрової трансформації за участі освітнього проєкту #stop_sexтинг.

Матеріали розроблені Уповноваженим Австралії з питань захищеності людини в Інтернеті.

Онлайн-посібник "COVID-19Поради з безпеки онлайн для батьків та опікунів" доступний за посиланням.

 

оголошення | Переглядів: 1151 | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (20)

Серіал для батьків «Безпека дітей в інтернеті»

Разом з можливостями, які надає нам інтернет, є в онлайні і чимало небезпек. Особливо гостро ці загрози стосуються найменших користувачів. Ким є «друзі» у соціальних мережах? Що таке секстинг і кібербулінг? Як вберегти власних дітей від порнографії й сексуального насилля — про ці та інші питання, які хвилюють батьків, поговоримо з Машею Єфросініною.

Переглянути сезон повністю та пройти навчання можна платформі цифрової освіти ДІЯ або за посиланням: https://osvita.diia.gov.ua/courses/serial-dlya-batkiv-onlayn-bezpeka-ditey

 

оголошення | Переглядів: 198 | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (0)

За даними міжнародного дослідницького проєкту ESPAD, у 2019 році лише 6,7% опитаних підлітків в Україні не користувались соціальними мережам. Майже 45% підлітків проводять у соціальних мережах до 3 годин на день, а ще приблизно  50% – 4 та більше годин. 

Діти також використовують Інтернет для шкільного та позашкільного навчання. За правильного використання мережа привчає до самостійного розв'язання задач, структурування великих потоків інформації, дотримуючись основних правил безпеки.

Щоб допомогти батькам і педагогам отримати інформацію щодо захисту дітей від впливу шкідливої інформації, розроблено посібники, шкільні уроки та складено перелік рекомендованих для дітей онлайн-ресурсів. Зазначені матеріали допоможуть дітям безпечно користуватись цифровими технологіями.

КІБЕРБУЛІНГ ТА ЧАТ-БОТ "КІБЕРПЕС"

Кібербулінг – це цькування із застосуванням цифрових технологій. Кібербулінг може відбуватися в соціальних мережах, платформах обміну повідомленнями (месенджерах), ігрових платформах і мобільних телефонах, зокрема через: поширення брехні чи розміщення фотографій, які компрометують когось у соціальних мережах; повідомлення чи погрози, які ображають когось або можуть завдати комусь шкоди.

За даними ЮНІСЕФ в Україні, майже 50% підлітків були жертвами кібербулінгу. Кожна третя дитина прогулювала школу через кібербулінг. 75% підлітків у анонімному опитуванні підтвердили те, що Instagram, TikTok і Snapchat є основними соціальними платформами для цькування.

Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот "Кіберпес". У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у разі кібербулінгу. 

Чат-бот у Telegram і Viber допоможе дізнатись, як визначити кібербулінг, як самостійно видалити образливі матеріали з соціальних мереж, а також куди звертатись за допомогою.

У чат-боті "Кіберпес" можна знайти інформацію про те: що таке «кібербулінг» та як він проявляється; як визначити контент, що містить кібербулінг; що робити, якщо вас кібербулять; як видалити матеріали, що містять кібербулінг; як попередити кібербулінг; як не бути кібербулером.

ЗАХИСТ ДІТЕЙ ВІД СЕКСУАЛЬНОГО НАСИЛЛЯ В ІНТЕРНЕТІ: ОСВІТНІЙ ПРОЄКТ "STOP SEXTING"

ВСЕУКРАЇНСЬКА КАМПАНІЯ ПРОТИ КІБЕРБУЛІНГУ DOCUDAYS UA

ПОСІБНИКИ, ЯКІ МОН ПРОПОНУЄ ВИКОРИСТОВУВАТИ БАТЬКАМ І ПЕДАГОГАМ ДЛЯ НАВЧАННЯ ДІТЕЙ БЕЗПЕЧНОМУ КОРИСТУВАННЮ ІНТЕРНЕТОМ

ПЕРЕЛІК ОНЛАЙН-РЕСУРСІВ, РЕКОМЕНДОВАНИХ ДЛЯ ДІТЕЙ

ІНТЕРНЕТ-САЙТИ МУЗЕЇВ І КАРТИННИХ ГАЛЕРЕЙ УКРАЇНИ

Ознайомитись з матеріалами повністю можна за посиланням: https://mon.gov.ua/ua/osvita/pozashkilna-osvita/vihovna-robota-ta-zahist-prav-ditini/bezpeka-ditej-v-interneti

 

оголошення | Переглядів: 223 | Дата: 27.04.2021 | Коментарі (0)

Тимчасовий порядок організації освітнього процесу

в Комунальному закладі «Полтавська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів № 20 імені Бориса Серги Полтавської міської ради Полтавської області» у 2020-2021 навчальному році в період карантину

в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)

 

Даний порядок розроблений відповідно до статті 40 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», постанови  Головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 № 50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням  коронавірусної хвороби (COVID-19)», листа МОН України від 05.08.2020 №1/9-420 «Щодо організації роботи закладів загальної середньої освіти у 2020/2021 навчальному році» з метою забезпечення інфекційної безпеки у закладі та організації повноцінного освітнього процесу.

           Даний порядок буде розміщено при вході до закладу та на сайті школи. Про будь-які зміни щодо встановлених обмежень та умов організації освітнього процесу буде повідомлено  через офіційні сторінки в мережі Інтернет та при вході до школи.

 

І. Вхідний скринінг та правила поведінки працівників закладу

  1. Усі працівники школи заходять через центральний вхід.
  2. Усі працівники проходить термометрію на центральному вході перед початком робочого часу (за 30 хвилин) із занесенням даних до журналу  обліку вхідного скринінгу (термометрії) учасників освітнього процесу.
  3. Вимір температури тіла проводиться безконтактним термометром на ділянці зап’ястка або бокових частин шиї (враховуючи інструкцію про використання термометрів).
  4. Сестра медична Сулименко О.І. оглядає працівників перед початком роботи на наявність симптомів гострого респіраторного захворювання (кашель, нежить, осиплість голосу, почервоніння очей).
  5. У разі виявлення співробітника з підвищеною температурою тіла або з вищевказаними симптомами співробітник до роботи не допускається. Про такий випадок сестра медична Сулименко О.І. повідомляє директора школи та робить відмітку у журналі термометрії про недопущення до роботи.
  6. При виявленні підвищеної температури тіла (вище 37,1 С) або респіраторних симптомів вдома працівник школи повідомляє свого безпосереднього керівника (заступника директора з НВР, завідувача господарством) та не виходить на роботу.
  7. Для вирішення питань, що не потребують особистої присутності, максимально використовувати засоби зв’язку (Інтернет, телефон). Близькі контакти між працівниками обмежуються.
  8. У разі відсутності сестри медичної вхідний скринінг працівників проводить асистент учителя Сотнікова М.А.
  9. Захисні маски можуть не використовуватися під час проведення занять у навчальних приміщеннях. Під час пересування приміщеннями школи використання захисних масок є обов’язковим.
  10. Якщо працівники користуються масками багаторазового використання, то обов'язково повинні мати герметичні пакетики (zip-пакет, або папка на кнопці, тощо) з позначками «Для використаних масок», «Для нових (чи запасних) масок». Для нової (запасної) одноразової маски також повинен бути пакетик.
оголошення | Переглядів: 237 | Дата: 15.09.2020 | Коментарі (0)

Про зарахування дітей до 1- го класу на 2020 - 2021 н.р.

Відповідно до п.3.6 наказу Управління освіти Виконавчого комітету Полтавської міської ради від 25.05.2020 №320 "Про заходи щодо організації освітнього процесу під час карантину" приймання заяв про зарахування до 1-го класу на 2020 - 2021 н.р. відбуватиметься із 25 травня по 25 червня 2020 року. Зарахування учнів до 1 класу відбудеться 1 липня 2020 року.

Для отримання роз'яснень звертайтеся за телефоном 689924

оголошення | Переглядів: 478 | Дата: 24.04.2020 | Коментарі (1)

Коронавірус 2019-nCoV – профілактика та лікування 

Новий коронавірус 2019 року (2019-nCoV) — це новий вірус, який спричиняє розвиток респіраторних захворювань у людей та може передаватися від людини до людини. Цей вірус уперше був ідентифікований під час розслідування спалаху в м. Ухань, Китай, у грудні 2019 року.

Полтавська міська рада закликає соціальноорієнтований та свідомий бізнес, підприємців, аптечні заклади, заклади торгівлі та громадського харчування, керівників перевізних компаній авто та залізничних вокзалів долучитися до поширення інформаційних матеріалів, спрямованих на інформування населення про профілактику захворюваності, алгоритм дій в разі підозри захворювання

Інформація МОЗ щодо профілактики поширення коронавірусу:

https://docs.google.com/document/u/0/d/1mxoKCbBBaxuwslu0iyzGLHfgmxJDBGzfJbWAR222dIY/mobilebasic

оголошення | Переглядів: 326 | Дата: 13.03.2020 | Коментарі (0)

Із  метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, на виконання Постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11 березня 2020 року було ухвалено рішення про перенесення дат проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання.

Тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

Звертаємо увагу учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання, що вони мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

До 14 березня ми повідомимо про дати визначення результатів.

Стежте за актуальними новинами на нашому сайті, зберігайте спокій і будьте здорові!

http://testportal.gov.ua/probne-testuvannya-zmineno-daty-provedennya/

 

оголошення | Переглядів: 245 | Дата: 12.03.2020 | Коментарі (0)

НАКАЗ

11.03.2020                                                                                       № 28 - аг

 

 

Про заборону відвідування

закладу освіти  її здобувачами

на час карантину

 

      

         Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» з метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 та з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020Р., Постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради від 11.03.2020 р. № 63 «Про призупинення освітнього процесу у вищих та середніх спеціальних навчальних закладах загальної середньої, професійної (професійно-технічної), дошкільної та позашкільної освіти різних форм власності, що розташовані на території міста Полтави», наказу управління освіти від 11.03.2020 № 285  «Про заборону відвідування закладів освіти м. Полтави її здобувачами  на час карантину»

оголошення | Переглядів: 245 | Дата: 12.03.2020

Список літератури, рекомендованої для читання

Список з української літератури

для 10 класу

  • Іван Нечуй-Левицький. «Кайдашева сім’я»

  • Панас Мирний. «Хіба ревуть воли, як ясла повні»

  • Іван Карпенко-Карий. «Мартин Боруля»

  • Іван Франко. «Гімн» («Замість пролога»), «Сікстинська мадонна», «Ой ти, дівчино, з горіха зерня», «Чого являєшся мені...», «Легенда про вічне життя», «Мойсей», «Сойчине крило»

  • Михайло Коцюбинський. «Intermezzo», «Тіні забутих предків»

  • Ольга Кобилянська. «Іmpromtu phantasie», «Valse melancolique»

  • Василь Стефаник. «Камінний хрест»

  • Володимир Винниченко. «Момент»

  • Леся Українка. «Contra spem spero!», «Слово, чому ти не твердая криця…», «Мріє, не зрадь», «Стояла я і слухала весну…», «Лісова пісня»

  • Микола Вороний. «Блакитна Панна», «Інфанта»

  • Олександр Олесь. «З журбою радість обнялась...», «Чари ночі», «О слово рідне! Орле скутий!..», «По дорозі в казку»

 

оголошення | Переглядів: 541 | Дата: 18.06.2019 | Коментарі (0)

Про зарахування до 1-х класів

З 01.04.2019 р. розпочато приймання заяв про зарахування до 1-х класів на 2019 - 2020 н.р.

Зарахування учнів буде відбуватися відповідно до законів України "Про освіту", "Про загальну середню освіту", Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти (наказ МОН № 367 від  16.04.2018 р.)

Звертаємо увагу, що  відповідно до Закону України "Про освіту" (ст.13 ч.1) "кожна особа має право здобувати  початкову та базову середню освіту в закладі освіти, що найбільш доступний та наближений до місця проживання особи. Право особи здобувати  початкову та базову середню освіту у державному або комунальному закладі освіти, за яким  закріплена територія обслуговування, на якій проживає ця особа, гарантується, що не обмежує право особи обрати інший навчальний заклад освіти".

Відповідно до п.6 Розділу І. Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, зарахування дітей  з особливими освітніми  потребами до інклюзивних класів здійснюється на підставі доданого до заяви висновку про комплексну психолого - педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).

Для зарахування дитини до 1-х класів необхідно подати:

1. заяву батьків встановленого зразка;

2. копію свідоцтва про народження дитини;

3. оригінал медичної довідки № 086-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду".

оголошення | Переглядів: 352 | Дата: 03.04.2019 | Коментарі (0)

Правила поведінки здобувачів освіти  /do_vidoma/pravila_zdobuvachiv_osviti.doc

Інформація про булінг:

 /do_vidoma/buling_infografika-1-1.doc 

/do_vidoma/podannja_zajav_buling.doc

оголошення | Переглядів: 378 | Дата: 30.03.2019 | Коментарі (0)

Шановні батьки!

Відповідно до рішення виконавчого комітету Полтавської міської ради №259 від 21.11.2018 р. «Про організацію харчування дітей і учнів у закладах дошкільної, загальної середньої, професійної (професійно-технічної) освіти державної та комунальної форми власності м. Полтави і встановлення вартості харчування на 2019 рік» виплати відшкодувань за одноразове гаряче харчування (сніданок) надаватимуться для учнів пільгових категорій, у тому числі для дітей, батьки яких захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції та отримали статус учасника бойових дій, або особи з інвалідністю внаслідок війни, або учасника війни.

Статус учасника бойових дій надається згідно постанови Кабінету Міністрів України від 20 серпня 2014 р. №413 «Про затвердження Порядку надання та позбавлення статусу учасника бойових дій осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України і брали безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення чи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення».

Згідно «Положення про порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12 травня 1994 р. № 302 посвідчення є документом, що підтверджує статус ветеранів війни та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", на основі котрого надаються відповідні пільги і компенсації.

оголошення | Переглядів: 353 | Дата: 22.02.2019 | Коментарі (0)

оголошення | Переглядів: 391 | Дата: 24.04.2018 | Коментарі (0)

 

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ПОЛТАВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ

НАКАЗ

 

01.03.18111

 

Про тимчасове призупинення

занять у 1-11 (12) класах закладів

загальної середньої освіти м. Полтава

 

У зв’язку з погіршенням погодних умов, з метою збереження здоров’я і здоров’я дітей, на виконання листа Департаменту освіти і науки Полтавської ОДА від 01.03.2018 р. № 02.01-13/350,

 

НАКАЗУЮ:

 

  1. Управлінню освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради:

           1.1.Тимчасово з 02.03.18 по 03.02.18 (2 календарні дні) призупинити заняття в 1- 11 (12) класах закладів загальної середньої освіти.

             1.2.Забезпечити 100-відсоткову оплату праці працівників під час вимушеного призупинення занять.

       1.3.Попередити про призупинення занять керівників організацій, які надають послуги з питань організації харчування.

  1. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
    1. Повідомити в телефонному режимі батьків учнів про призупинення занять.
    2. На період тимчасового призупинення навчального процесу відмінити проведення навчальних, культурних, спортивних та інших масових заходів для учнів 1-11 (12) класів.
    3. З метою виконання навчальних планів та програм у ЗНЗ наказом по закладу забезпечити контроль за внесенням змін до календарних планів, виконанням навчальних планів і програм в 1-11 (12) класах за рахунок ущільнення.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

Начальник управління освіти Л. Марталішвілі

 

Лимар

609522

Акініна

оголошення | Переглядів: 379 | Дата: 01.03.2018 | Коментарі (0)

Запрошуємо шкільну родину на Свято Першого дзвоника.

Чекаємо Вас 1 вересня о 9:00 на шкільному подвір`ї

Знову свята радісні хвилини,

Безліч вересневих привітань.

Здрастуй, школо! Ненька-Україна

Нас вітає всіх із святом Знань!

 

оголошення | Переглядів: 1480 | Дата: 22.08.2017 | Коментарі (0)

1-20 21-40 41-45
Пошук
...
...
...
© AIRa

Створити безкоштовний сайт на uCoz