П`ятниця, 28.04.2017, 11:27
ЗОШ №20 
імені Бориса Серги Моя улюблена школа!!! 
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Квітень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 327

 

Нестерук Олександра, учениця 11 класу, 

неодноразова учасниця ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з історії, фізики, учасниця Народного танцювального колективу "Світанок", призер Міжнародного танцювального конкурсу, учасниця Всеукраїнських інтерактивних конкурсів

Сорочан Єгор, учень 9 класу, 

учасник міського літературного конкурсу "Здіймайся до зір, наше слово про мир", автор поетичних творів, вміщених у книзі "Музей історії школи", учасник Всеукраїнської краєзнавчої  філософської конференції "Пізнай себе, свій рід, свій нарід",  переможець (ІІІ місце) Міського літературного конкурсу есе  "Які вони - славні доньки Полтавщини",  Міського конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя", Всеукраїнського огляду творчих робіт  "Забуті пам'ятки історії та культури", VII Всеукраїнської краєзнавчої конференції "Мій рідний край, моя земля очима сучасників"у м. Миколаєві, переможець (ІІІ місце) міського етапу всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Гуртуймося, Братове  - Українці! Лиш через терни шлях веде до змін", VII обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді "Полтавщина - земля моя свята", багаторазовий переможець та призер міських та обласних Спартакіад з плавання, вихованець ДЮСШ № 2, гравець футбольної команди "Поділ".

Золотарь Катерина, учениця 9 класу, 

переможниця міського етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії (ІІІ місце),учасниця міських олімпіад з української мови та літератури, біології, математики, історії, переможниця міського етапу конкурсу імені М.В.Остроградського у номінації "Поезія", автор поетичних творів, учасниця авторських поетичних конкурсів,  учасниця міського конкурсу "Творчий дует",  призерка Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості, переможниця Відкритих чемпіонатів Полтавської області з гірськолижного спорту, переможниця (ІІІ місце) міських змагань із роликових ковзанів, вихованка ДЮСШ імені О.Бутовського, Лауреат конкурсу "Юні віртуози Полтавщини", переможниця міського конкурсу "Камерата", вихованка дитячої музичної школи по класу скрипки.

Юхименко Владислава, учениця 8-А класу, 

переможниця міського проекту "Виставка - ярмарок шкільних творів прикладного мистецтва", учасниця Зразкового ансамблю танцю "Гарний настрій", переможниця Міжнародного фестивалю - конкурсу дитячої та юнацької творчості "Свято весни" м. Прага, переможниця Міжнародного фестивалю - конкурсу "Дніпроденс", Відкритого Всеукраїнського фестивалю танцювального мистецтва "Різдвяний бал".

Близнюк Анастасія, учениця 6 класу, 

учасниця танцювального колективу "Авіа - Данс".  Володар Кубка Чутівщини зі спортивно-бального танцю у категорії «Ювенал -2. Соло. N» 

Васильченко Павло, учень 6 класу, 

переможець  відкритої першості міста Полтави з веслування на байдарках і каное, присвяченій Дню міста серед юнаків на дистанції 2000 м (м.Полтава, 2016р.)

Переможець  відкритого чемпіонату міста Полтави, присвяченому Дню незалежності (м.Полтава, 2016р.)

Гузік Марія, учениця 6 класу, 

переможниця  (ІІ місце) міського етапу  Міжнародного конкурсу з української мови імені  Петра Яцика 

Калініченко Поліна, учениця 6 класу, 

учасниця танцювального колективу «Каприз», володар кубка Всеукраїнського конкурсу «Слобожанські барви»  - 2015, переможниця  Всеукраїнського конкурсу «Самоцвіти» - 2016 

Кириченко Даниїл, учень 6 класу, 

Переможець (ІІІ місце) змагань з греко-римської боротьби на честь Івана Шемякіна (м.Полтава,2016)

Репало Єлизавета, учениця 6 класу, 

учасниця танцювального колективу «Відчуй Ритм», переможниця  фестивалю спортивного бального танцю «ПАРАД ГРАЦІЙ– 2015» 

Томмола-Сівак Девід Гейккі, учень 6 класу, 

учасник студія танцю «Time to Dance/Время танцевать», переможець танцювального турніру «Перші кроки -2015» у категорії «Ювенал 2» ,срібний призер відкритого світового чемпіонату із бального танцю у категорії «National Сlass» / Open World National Medallist Under 12 Ballroom Championship 2016 в  Парижі 

Давиденко Катерина, учениця 3-А класу, 

учасниця ІІ регіонального конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя", володар Золотого сертифікату конкурсу знавців природи "Колосок", Бронзового сертифікату конкурсу знавців англійської мови "Грінвіч", автор есе до 30-річчя Чорнобильської трагедії, відмінниця навчання, нагороджена відзнакою "Гордість школи"

Ерлі Максим, учень 3-А класу, 

переможець  (І місце) обласних змагань з тхеквондо, відмінник навчання, нагороджений відзнакою "Гордість школи"

Сорочан Сергій, учень 6 класу, 

учасник ІІ регіонального конкурсу учнівської та студентської творчості "Змагаймося за нове життя", володар Золотого сертифікату конкурсу знавців природи "Колосок", автор вірша до 30-річчя Чорнобильської трагедії, відмінник навчання, нагороджений відзнакою "Гордість школи"

Гриб Денис, учень 2-А класу,

    переможець  змагань з рукопашного бою при  Комунальному закладі  «Полтавський міський заклад – центр фізичного здоров'я  населення «Спорт для всіх»  з нагоди Дня Збройних Сил України.

    Лещенко Світлана, учениця 2-А класу,

переможниця  Всеукраїнського конкурсу мистецтв «Fashion  Euro Dance»,  призерка  Міжнародного фестивалю - конкурсу «Діти сонця і миру»  Миргород  2016

Ткаченко Іван , учень 2-А класу,

призер  змагань з рукопашного бою при  Комунальному закладі  «Полтавський міський заклад – центр фізичного здоров'я  населення «Спорт для всіх»  з нагоди Дня Збройних Сил України.

Якуба Даниїл, учень 2-А класу, 

 

призер Чемпіонату Полтавської області з військово – спортивних багатоборств, призер відкритого  турніру  Полтавської  області  по  бойовому   мистецтву "Дракон"

   Хряпко Вікторія, учениця 2-А класу,

учасниця  III Всеукраїнського фестивалю хореографічного та циркового мистецтва «Моя країна». Колектив   «Dance Family SPIPIT» Харків  2016

Ніколаєнко Анастасія, учениця 1-Б класу, 

учасниця дитячого вокально - інструментального ансамблю "Дзвіночок" ПМШМ "Мала академія мистецтв",  учасниця Національного туру Міжнародного фестивалю - конкурсу таланту і моди "Скарби нації" 2016 , переможниця номінації "Оригінальний жанр"

 

 

 

Пошук
...
...
...
...
...
© AIRa

Створити безкоштовний сайт на uCoz