Четвер, 19.10.2017, 22:47
ЗОШ №20 
імені Бориса Серги Моя улюблена школа!!! 
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 343
Головна » Файли » Шкільні новини

Гордість школи 2015-2016
30.05.2016, 10:20

Так тримати!

  1. Журавель Неонілла – учасниця міської  команди «Лідер», міського конкурсу «Молодь обирає здоров`я». Призер І етапу науково-дослідницьких робіт МАН- ІІ місце. Учасниця Всеукраїнских інтерактивних конкурсів «Соняшник», «Колосок». Учасниця танцювального колективу «Гарний настрій».
  2. Запека Марія- активна учасниця учнівського парламенту, учасниця міських предметних олімпіад.
  3. Нестерук Олександра- президент учнівського парламенту, активістка,  учасниця міських предметних олімпіад, міських змагань «Сокіл», «Екобригада».
  4. Чмига Ева - учасниця міських змагань «Сокіл», «ЕКО».
  5. Щербанюк Дмитро - учасник міських змагань «Сокіл», активний спортсмен, учасник міської «Варти прапороносців»
  6. Глоба Наталія- активістка, помічник класного керівника, учасниця різних шкільних конкурсів.
  7. Ключкін Денис - активний учасник шкільних та міських спортивних заходів
  8. Цатурян Карина – учасниця шкільних клубів «Лідер», «ЕКО», міського конкурсу «Творче тріо»
  9. Самойленко Олена- учасниця конференції м. Харків. Учасниця міської олімпіади з української мови та літератури. Учасниця міського етапу мовознавчого конкурсу імені Петра Яцика. Регіональний конкурс Лесі Українки, переможниця в номінації малюнок. Учасниця шкільної команди «Сокіл». Дописувач шкільної газети «Шкільні обрії». Отримала сертифікат учасника фестивалю проектних технологій при вивченні хімії при Полтавському ПДПУ імені В.Г. Короленка. Учасниця міського конкурсу «В об`єктиві натураліста» при обласному еколого- натуралістичному центрі. Учасниця міських спортивних змагань з волейболу. Внесок  у збірку творчіх робіт до ЧАЕС (малюнок) Активна учасниця інтерактивних конкурсів «Левеня», «Соняшник»
  10. Андреєва Поліна - учасниця міської олімпіади з біології, член наукового товариства «Я у ВСЕсвіті», учасниця конкурсу «Які вони, славні доньки Полтави». Активна учасниця інтерактивних конкурсів «Левеня», «Соняшник».
  11. Баранова Юлія — учасниця міських олімпіад з історії та правознавства, учасниця конкурсу “Полтавські екологічні та природні місця Полтавщини”, учасниця Всеукраїнських предметних конкурсів “Левеня”, “Кенгуру”, “Соняшник”, “Лелека”, активна учасниця шкільних та міських заходів, учасниця конкурсу до “Трицятиріччя Чорнобильської трагедії”
  12. Іщенко Іван — відмінник у навчанні, учасник міських олімпіад з математики та географії, учасник Всеукраїнських предметних конкурсів “Кенгуру”, “Левеня”, “Лелека” та “Соняшник”, автор творів “ А розкажи мені, бабусю”, “Мирний атом”, “Берімось краще до роботи, змагаймось за нове життя”.
  13. Нелюба Анастасія — учасниця шкільних та міжшкільних естафет, активна учасниця змагань  з волейболу та баскетболу, учасниця Всеукраїнських предметних конкурсів, учасниця міських змагань “Сокіл”, учасниця клубу “Патріот”, міністр спорту школи.
  14.  Кібальник Вікторія – учасниця Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя» (Леся Українка), учасниця шкільних фестивалів образотворчого мистецтва.
  15. Золотарь Катерина – учасниця математичного конкурсу, присвяченого М.Остроградському, учасниця міського етапу математичної олімпіади.
  16. Лестюхіна Елла - учасниця Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя» (Леся Українка), учасниця шкільних та міських фестивалів образотворчого мистецтва, учасниця творчої групи «Великодня листівка».
  17. Рейнгольд Руслан – учасник міських та шкільних хореографічних фестивалів.
  18. Рєзнік Марина – учасниця краєзнавчого пошукового загону «Крок».
  19. Семер’янова Марія – учасниця шкільних творчих конкурсів.
  20. Сорочан Єгор - учасник Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя» (Леся Українка) у номінації «Твір», призер Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої» у номінації «Література», учасник математичного конкурсу, присвяченого М.Остроградському.
  21. Гречана Вікторія - активіст учнівського самоврядування, організатор  культурного життя класу, учасниця міського конкурсу «Творче тріо»
  22.  Тарасова Катерина - учасниця Всеукраїнського конкурсу «Змагаймось за нове життя» (Леся Українка) у номінації «Малюнок до твору», учасниця Всеукраїнського конкурсу «Об’єднаймося брати мої» у номінації «Література».
  23. Юхименко Владислава - учасниця міської  команди «Лідер», міського конкурсу «Молодь обирає здоров`я». Учасниця танцювального колективу «Гарний настрій», учасниця міського фестивалю «Творче тріо», ведуча шкільних заходів та урочистостей
  24. Гусар Анастасія – активна учасниця музейної роботи, учасниця міського етапу літературного конкурсу «Посміхнемось щиро Вишні», учасниця обласного ХХХІІІ зльоту туристів та краєзнавців
  25.  Перейма Анастасія – голова Ради Музею історії школи, активна учасниця міського етапу конкурсу імені Петра Яцика, учасниця обласного ХХХІІІ зльоту туристів та краєзнавців
  26. Подріз Євгенія – активна учасниця музейної роботи, учасниця конкурсів проведення екскурсій у шкільному музеї для учнів школи та гостей навчального закладу, учасниця обласного ХХХІІІ зльоту туристів та краєзнавців
  27. Калініченка Поліна – активна учасниця шкільного життя, відмінниця у навчанні, учасниця танцювальної студії «Каприз», учасниця Всеукраїнських конкурсів.
  28. Большаков Данило - двократний призер у відкритій першості м. Полтави з таеквон-до ІТФ (II місце) 2014 р. та 2015р, чемпіон у Відкритій першості на кубок Полтавської області серед дітей, юнаків та юніорів (І місце) 2014 р. двократний призер у Кубку Б. Хмельницького серед дітей та юнаків у м. Черкаси( ІІ місце) 2015 та 2016 роки, чемпіон у Відкритому кубку Полтавської області по Кемпо-Карате ( І місце) 2015р, призер (ІІ місце 2015р.) та чемпіон (І місце 2016р.) у Відкритій першості Полтавської обласної ради федерації спортивного товариства «Спартак», чемпіон у першості Полтавської області м. Кременчук 2016р, чемпіон у Відкритому Чемпіонаті Полтавської області 2016р.
  29. Шафран Ілля – учасник міських танцювальних заходів, активний учасник шкільних заходів, старанний у навчанні.
  30. Красільна Катерина – відмінниця у навчанні, активна учасниця шкільних заходів, учасниця танцювального колективу школи, активна учасниця Всеукраїнських предметних конкурсів.
  31. Хоменко Павло – капітан збірної команди по футболу серед учнів молодшого шкільного віку; активний учасник шкільних і позашкільних змагань по футболу; учасник Всеукраїнських предметних конкурсів.
  32. Васильковський Матвій - активний учасник шкільних і позашкільних змагань по футболу; постійний учасник Всеукраїнських предметних конкурсів
  33. Давиденко Катерина — відмінниця у навчанні, учасниця конкурсу “Грінвіч”, “Колосок”, брала участь у ІІ регіональному конкурсі учнівської та студенської творчості “Змагаймося за нове життя”, брала участь у конкурсі “Трицятиріччя Чорнобильської трагедії”, учасниця шкільного танцювального колективу.
  34. Сорочан Сергій — відмінник у навчанні, учасник у конкурсі “Тридцятиріччя Чорнобильської трагедії”, учасник інтерактивного конкурсу “Колосок”, брав участь у ІІ регіональному конкурсі учнівської та студенської творчості «Змагаймося за нове життя»
  35. Ерлі Максим — відмінник у навчанні, зайняв І, ІІ та ІІІ місця у відкритих регіональних змаганнях с тхеквондо.
  36. Токарєва Анна — отримала диплом та медаль за ІІ місце у відкритому всеукраїнському турниці з теквандо «OLIMPIC STAR».
  37. Калайтан Анна — відмінниця у навчанні, учасниця шкільних конкурсів малюнків, поробок,   виставки-продажу писанок, акції «Скринька добра», переможець конкурсу «Найкращий зошит класу» та конкурсу малюнків «Моя Україна».
  38. Покидько Юлія — відмінниця у навчанні, учасниця параду вишиванок, конурсу малюнків та поробок, Всеукраїнських предметних конкурсів “Кенгуру” та “Колосок”, переможець конкурсу “Розумник і розумниця” з математики серед учнів класу, переможець конкурсу знавців української мови класу.
  39. Старусєва Владлена — відмінниця у навчанні, учасниця Всеукраїнських предметних конкурсів “Грінвіч” та “Колосок”, переможець конкурсу “Найкращий зошит класу”, конкурсу знавців української мови класу, учасниця  Всеукраїнського конкурсу малюнків “Змагаймося за нове життя” до дня народження Лесі Українки.
Категорія: Шкільні новини | Додав: jg | Теги: знз 20 полтава, гордість школи, Полтавська Загальноосвітня школа 20, школа 20 Полтава, Полтава ЗОШ 20, Полтавська школа 20, гордость школы
Переглядів: 274 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
...
...
...
...
...
© AIRa

Створити безкоштовний сайт на uCoz