Неділя, 24.09.2017, 02:27
ЗОШ №20 
імені Бориса Серги Моя улюблена школа!!! 
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 341
Головна » Файли » Шкільні новини

Гордість школи 2016-2017
29.05.2017, 10:10

Шкільна родина комунального закладу «Полтавська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 імені Бориса Серги» – люди відкритої душі. 25 травня 2017 року ми  відчинили двері нашого спільного будинку, розкрили вікна, впустили в наш актовий зал більше тепла і розпочали  традиційне дійство- Свято нагородження в рамках шкільного проекту «Гордість школи» .

Уже 4 рік поспіль, кращі з кращих - учні, учителі та батьки за підсумками навчального року отримують найвищу нагороду – нагрудний знак «Гордість школи».

Відбулося підведення підсумків роботи шкільного наукового товариства «Я-УвсеСВІТІ», метою якого є залучення найбільш обдарованих учнів до науково-дослідницької діяльності для вдосконалення  процесу навчання й профорієнтації. Директор школи Валентина Сорочан та заступник з НВР Людмила Кобозєва вручили учням другу та третю збірку шкільного наукового товариства «Я-У всеСВІТІ». Результати роботи учнів початкової школи виокремили у збірку «Я-У всеСВІТІ. ДивоСвіт».

Висловлюємо щиру   подяку батькам, вчителям, всім тим, хто допомагав учням впродовж року прославляти честь нашої школи, кому не байдужий потенціал нашої юної генерації.

Ми щиро бажаємо школярам  подальших успіхів, бажаємо знайти себе в житті, щоб обраний шлях був радісним і світлим!

  «Гордість школи 2016-2017»

  1. Войтенко   Владислава - учениця 2-А класу, учасниця Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя» (Леся Українка) у номінації малюнок, активна учасниця шкільних заходів, за старанність у навчанні.
  2. Хряпко  Вікторія – учениця 2-А класу, учасниця хореографічного колективу Spirit , 1 місце на Всеукраїнському  фестивалі Motor  Fast (м. Харків) , відмінниця у навчанні,  активна  учасниця  шкільних заходів.
  3. Гриб  Денис -  учень 2-А класу, 2 місце у Чемпіонаті міста з військово – спортивних багатоборств, відмінник у навчанні, активний учасник шкільних заходів.
  4. Ткаченко  Іван  -  учень 2-А класу, 3 місце у Чемпіонаті міста з військово – спортивних багатоборств, відмінник у навчанні, активний учасник шкільних заходів.
  5.  Меркулова  Катерина  - учениця 2-А класу,  переможець  конкурсу дитячого малюнку «Крим – це Україна», активна  учасниця  шкільних заходів, за старанність у навчанні.
  6. Ващинський Юрій – учень 2-Б класу, відмінник навчання, лауреат III ступення  учасник ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя напрямок «малюнок»), учасник учнівських  конкурсів «Кенгуру», «Соняшник».
  7. Павлюк Кирило - учень 2-Б класу, відмінник навчання, призер Відкритих Всеукраїнських змагань з бальних танців. Кубок Полтащини.  Учасник учнівських  конкурсів «Кенгуру», «Соняшник», «Колосок».
  8. ДАВИДЕНКО КАТЕРИНА- учениця 3-А класу, відмінниця навчання; володарка Золотого сертифікату Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Колосок»; володарка бронзового сертифікату учасника Всеукраїнського, конкурсу з англійської мови «Грінвіч»; учасниця Регіонального конкурсу учнівської та студентської  творчості «Змагаймось за нове життя» ( 2016 р.), учасниця Міжнародного конкурсу «Вода – джерело життя» (2017 р); володарка Золотого сертифікату УІІІ Всеукраїнської  українознавчої гри «Соняшник» (2017 р); член шкільного наукового товариства; автор есе до 30-річчя Чорнобильської трагедії.
  9. ЕРЛІ МАКСИМ – учень 3-А класу, відмінник навчання; володар Золотого сертифікату Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Колосок»;(2016 р); володар Срібного сертифікату Всеукраїнського інтерактивного; конкурсу «Колосок»(2017 р); 3 місце в І етапі серії турнірів Всеукраїнського Гранпрі з тхеквондо. учасник Регіонального конкурсу учнівської та студентської  творчості «Змагаймось за нове життя».
  10.  СОРОЧАН СЕРГІЙ – учень 3-А класу, відмінник навчання; володар Золотого сертифікату Всеукраїнського інтерактивного конкурсу «Колосок»; володар Золотого сертифікату Міжнародного математичного конкурсу, учасник Регіонального конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя»; ІІ місце у Міжнародному конкурсі «Вода – джерело життя» (2017 р), номінація – вірш «Розмова з краплею води», Володар Золотого сертифікату УІІІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» (2017 р); Член шкільного наукового товариства.
  11. ГОРЯН МАКСИМ – учень 3-А класу, відмінник навчання; лауреат міського конкурсу «Історія міста – моя історія» (2017 р); учасник Міжнародного конкурсу «Вода – джерело життя» (2017 р)
  12. РІЗНИК МИКОЛАЙ – учень 3-А класу, активний учасник художньої самодіяльності ,  І місце у змаганнях з фізичної підготовки «Перші кроки у цирку» ( ПМЦПО – Полтавський міський центр позашкільної освіти) -2017 .
  13. Беркета Денис, учень 3 – Б класу, відмінник навчання, учасник міського етапу Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика (10 місце).
  14. Калайтан Анна, учениця 3 – Б класу, відмінник навчання, учасниця II Всеукраїнського (XIII Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!»(Леся Українка)(Полтавський регіональний етап, номінація малюнок).
  15.  Андрущенко Анна – учениця 4 – А класу – активна учасниця інтерактивних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів, переможець міського математичного конкурсу «Ерудит», старанна і наполеглива у навчанні.
  16. Войтенко Олексій – учень 4 – А класу, активний  учасник інтерактивних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів;  учасник ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя» (по творчості Лесі Українки) у номінації малюнок; відповідальний, наполегливий і відмінник у навчанні.
  17. Малина Уляна – учениця 4 – А класу, активна  учасниця інтерактивних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів; учасниця міського туру Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика; володарка Золотого сертифікату Всеукраїнського конкурсу знавців англійської мови «Гринвіч»; відмінниця у навчанні.
  18.  Чуб Софія – учениця 4 – А класу, активна учасниця інтерактивних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів «Кенгуру», «Колосок», «Соняшник»; учасниця ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймося за нове життя» (по творчості Лесі Українки) у номінації малюнок; відповідальна, наполеглива і старанна у навчанні.
  19.  Черніченко Данііл – учень 4 – А класу, активний   учасник інтерактивних Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів; активний учасник міжшкільних спортивних змагань; відповідальний, наполегливий у навчанні.
  20.  Лепіско Вікторія – учениця 5-А класу, за  участь шкільних та міських спортивних змаганнях; ІІ місце у  відкритій  першості на кубок Полтавської області з ТАЕКВОН-ДО серед дітей та юніорів, 2016 р.; активна учасниця шкільних заходів.
  21. Миркало Ярослав – учень 5-А класу, за старанність у навчанні та зразкову поведінку.
  22. Павленко Олена - учениця 5 Б класу, учасниця відкритих Всеукраїнських змагань зі спортивних бальних танців ,кубок Полтавщини.
  23.  Горбачов Вадим - учень 5 Б класу, учасник конкурсу «Музичний вернісаж» при  Полтавському національному педагогічному університету імені В. Г. Короленка.
  24.  Красільна Катерина - учениця 5 Б класу, за старанність у навчанні, учасниця шкільного самоврядування.
  25. Гузік Марія – учениця 6 класу, відмінниця у навчанні;активна учасниця шкільних заходів;переможниця (ІІ місце) міського етапу Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;грамота за ІІ місце у номінації «Арт-учасник» у II Конкурсі знавців англійської мови та зарубіжної літератури для учнівської молоді Полтавщини (при ПНПУ імені      В.Г. Короленка);учасниця І етапу Всеукраїнської дитячої мистецької акції «Мій Шевченко – Мій світ»; активна учасниця Всеукраїнських предметних конкурсів «Гринвіч», «Кенгуру», «Колосок», «Соняшник», «Лелека»;володар бронзового сертифікатуу сьомому Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Гринвіч»; володар диплому регіонального рівня ІІІ ступеня у V Всеукраїнській Українознавчій грі «Соняшник».
  26. Калініченко Поліна– учениця 6 класу, відмінниця у навчанні; активна учасниця шкільних заходів; активна учасниця Всеукраїнських предметних конкурсів «Гринвіч», «Кенгуру», «Колосок», «Соняшник», «Лелека»; володар диплому регіонального рівня ІІІ ступеня у V Всеукраїнській Українознавчій грі «Соняшник».
  27. Крошко Ірина – учениця 7 класу, активна учасниця учнівського самоврядування, учасниця Всеукраїнського конкурсу «Музичний калейдоскоп», обласного конкурсу імені Раїси Кириченко.
  28. Гречана Вікторія – учениця 8-А класу, переможець обласного фестивалю «Битва хорів» у номінації «вокал», міського фестивалю «Марафон добра - 2016», активна учасниця учнівського самоврядування.
  29. Луста Світлана – учениця 8-А класу, член гуртка «Юний журналіст», переможець І, ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Майбутнє країни – у мріях дитини» у номінації «літературні твори», активна учасниця учнівського самоврядування.
  30. Осіпова Олександра  – учениця 8-А класу, учасник зразкового хореографічного колективу «Карамболь», призера регіональних та Всеукраїнських хореографічних конкурсів, переможець міського фестивалю «Марафон добра - 2016», активна учасниця учнівського самоврядування.
  31. Тарасова Катерина – учениця 8-А класу, лауреат Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України», учасниця ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»  
  32. Чирва Єгор – учень 8-А класу, учасник обласної науково-практичної конференції «Полтавщина – земля моя свята», учасник VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», учасник ІІ Всеукраїнської шкільної конференції «Крок в науку»
  33. Юхименко Владислава – учениця 8-А класу, учасниця зразкового ансамблю танцю «Гарний настрій», володаря гран-прі Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Битва хореографів України», переможець міського фестивалю «Марафон добра», учасниця ХІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід», учасниця ІІ Всеукраїнської шкільної конференції «Крок в науку», активна учасниця учнівського самоврядування.

 

  1. Перейма Анастасія – учениця 8-Б класу. Нагороджена грамотою Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації за ІІ місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» за напрямом «Музеї історії навчального закладу (історії освіти)»
  2. Гусар Анастасія – учениця 8-Б класу. Учасниця ІІ Всеукраїнської філософської історико-краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід». Учасниця Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України». Учасниця ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя»
  3. Подріз Євгенія – учениця 8-Б класу. Учасниця Міжнародного фестиваля-конкурса «Україна єднає світ»
  4.  Шаповал Андрій – учень 8-Б класу. Учасник ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з географії. Учасник інтерактивних конкурсів «Левеня», «Лелека», «Грінвіч». Активний учасник шкільного самоврядування.
  5. Брика Оксана – учениця 8-Б класу. Учасниця ІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя». Активна учасниця шкільного самоврядування
  6. Білокінь Павло – учень 8-Б класу. Активний учасник інтерактивних конкурсів «Лелека», «Левеня», «Кенгуру», «Соняшник», «Грінвіч». За старанність у навчанні. Міжнародний учнівський конкурс юних істориків «ЛЕЛЕКА».
  7. Лестюхіна Елла - учениця 9 класу, за старанність у навчанні, за участь у V обласній  науково – практичній конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації», присвяченій відзначенню у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; Регіональному  етапі ІІ Всеукраїнського (XIII Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості ІМЕНІ МАРІЇ ФІШЕР – СЛИЖ «Змагаймось за нове життя !», присвяченого Лесі Українці.
  8.  Рєзнік Марина - учениця 9 класу, за старанність у навчанні, за участь у V обласній  науково – практичній конференції «Пізнання історичної минувшини в іменах – підґрунтя освіти нації», присвяченій відзначенню у 2016 році Дня пам’яті та примирення і 71-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні; у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії.
  9. Сорочан Єгор - учень 9 класу, за старанність у навчанні, за участь у  

VII Всеукраїнській  краєзнавчій конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», присвяченій 70-річчю Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді;

Першому  Всеукраїнському огляді творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» (м.Київ); VII обласній конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»; Х Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»(м.Харків).

  1. Семер’янова Марія - учениця 9 класу, за старанність у навчанні, за участь у  VII Всеукраїнській краєзнавчій конференції «Мій рідний край, моя земля очима сучасників», присвяченій 70-річчю Миколаївського обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді; VII обласній конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята»; Х Всеукраїнській філософській історико-краєзнавчій конференції «Пізнай себе, свій рід, свій нарід»(м.Харків); за участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання(ІІІ місце).
  2. Грай Кристина - учениця 9 класу, за участь у міських спартакіадах, у районних змаганнях з баскетболу.
  3. Золотарь Катерина - учениця 9 класу, за старанність у навчанні, за участь у  ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з хімії  (ІІІ місце) та математики, української мови та літератури.
  4. Лестюхіна Майя-учениця 9 класу, за участь у шкільних творчих проектах, за участь у міському  заході «Великодній кошик».
  5. Чередник Марина-учениця 9 класу, за старанність у навчанні,за участь у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади  з  англійської мови, за участь у шкільних творчих проектах,  у міському  заході «Великодній кошик».
  6. Коляка Микола- учень 9 класу, за участь у шкільних творчих проектах, за участь у міському  заході «Великодній кошик».
  7. Баранова Юлія  - учениця 10 класу, за старанність у навчанні, учасник Команди «Лідер» - переможця Міської історичної вікторини «Цікаві сторінки історії міста», учасник обласного науково – практичного семінару «Проектні технології навчання хімії», учасник VІІ обласної краєзнавчої конференції учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята», VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників».
  8. Іщенко Іван - учень 10 класу, відмінник навчання, переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики, учасник Команди «Лідер» - переможця Міської історичної вікторини «Цікаві сторінки історії міста», учасник міського математичного конкурсу імені Михайла Васильовича Остроградського, переможець конкурсу учнівської творчості під девізом «Вітчизна – це не хтось і десь, Я – теж Вітчизна», переможець ХІ Всеукраїнської філософської  історико – краєзнавчої конференції учнівської молоді «Пізнай себе, свій рід, свій нарід» ( місто Харків), учасник VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» ( місто Миколаїв).
  9. Скорбатюк Олександр - учень 10 класу, за старанність у навчанні,учасник ІІ Всеукраїнського ( ХІІІ Всекримського) конкурсуучнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) Полтавський регіональний етап ( напрямок «Твір»); переможець ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій, учасник ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з Інформаційних технологій; переможець ІІ етапу та учасник ІІІ етапу Інтернет-олімпіади з Інформаційних технологій в номінації «Інформаційні системи та бази даних».
  10. Стеценко Валерія - учениця 10 класу, за старанність у навчанні, учасник Команди «Лідер» - переможця Міської історичної вікторини «Цікаві сторінки історії міста»,учасник ІІ Всеукраїнського (ХІІІ Всекримського) конкурсуучнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!» (Леся Українка) Полтавський регіональний етап ( напрямок «Твір»), учасник VІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» ( місто Миколаїв).
  11. Гамерник Дмитро – учень 11 класу, активний учасник Почесної варти прапороносців, учасник Міжнародного конкурсу Проектів медія «СПРАВА. ВГОЛОС».
  12. Глоба Наталія – учениця 11 класу, член учнівського парламенту, за старанність у навчанні.
  13. Запека Марія -  учениця 11 класу, член учнівського парламенту, за старанність у навчанні.
  14. Нестерук Олександра –учениця 11 класу, президент учнівського парламенту школи, за старанність у навчанні.
  15. Чмига Єва - учениця 11 класу, член учнівського парламенту, учасниця Міжнародного конкурсу Проектів медія «СПРАВА. ВГОЛОС», за старанність у навчанні.
Категорія: Шкільні новини | Додав: jg
Переглядів: 115 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 5.0/5
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
...
...
...
...
...
© AIRa

Створити безкоштовний сайт на uCoz