Четвер, 24.09.2020, 17:44
Полтавська ЗОШ №20 
імені Бориса Серги Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! Моя найкраща школа!!! 
Головна | Реєстрація | Вхід Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Графік

проходження курсової підготовки педагогічними працівниками

при ПОІППО в 2020 році

 

 

 

Перспективний план

проходження атестації педагогічними працівниками

Прізвище вчителя 

Предмет

2015

2016

2017

2018

2019

2020
Сорочан В.С. директор, зарубіжна література         *  
Кобозєва Л.О. заступник директора з НВР, історія *         *
Буличева Л.В. заступник директора з НВР, фізика       *    
Алєксєєнко О.М. початкові класи         *  
Бутко І.С. російська мова            
Бутурлим Я.В. інформатика   *        
Височина М.О. асистент учителя            
Вовк В.Г. асистент учитеоля         *  
Войтенко О.О. українська мова і література         *  
Давиденко Н.М. українська мова і література       *    
Дмитрієнко Ю.М. історія, географія, правознавство   *        
Зермакова Є.М. педагог - організатор            
Єфименко Н.О. математика       *    
Келемеш Л.В. початкові класи            
Кос В.В. початкові класи *         *
Котьман М.В. іноземна мова *         *
Куторжевська О.А. початкові класи            
Ліннікова О.М. соціальний педагог            
Мерефа С.І. українська мова і література *         *
Муха О.В. фізична культура         *  
Наваріч Н.Д. хімія       *    
Нерябова І.М. асистент учителя            
Олійник Т.І. математика         *  
Петрукович М.Л. асистент учителя            
Пономаренко В.М. іноземна мова     *      
Пшичкіна - Фирсова Д.А. практичний психолог            
Романчук  Р.С. географія            
Сапронова Т.М. початкові класи         *  
Сароян Є.Г. асистент учителя            
Сорочан Я.С. зарубіжна  література       *    
Сотнікова М.А. асистент учителя            
Срібна Т.М. асистент учителя            
Сулима М.М. початкові класи         *  
Топчій Н.М. початкові класи            
Тоцька О.В. біологія            
Фесенко С.І. англійська мова            
Фісак І.В. зарубіжна література            
Хорошко Л.Ф. початкові класи         *  
Шарлай О.Г. фізкультура            
Шеффер О.Г. трудове навчання            
Мосійченко З.Г. завідувач бібліотекою       *    
               
               

 

Пошук
...
...
...
© AIRa

Створити безкоштовний сайт на uCoz